a a a
2016-01-14

PLAN KOLĘDY 2016

PLAN KOLĘDY 2016

 

 
ks. Anatol Konach - tel. 606611890, (085) 6762173
 
Data
Ulica
Godzina
20.01 Środa
Rubinowicza, Gorbatowa, Banachiewicza.
od 1400
21.01 Czwartek
Traugutta, Kapralska, Pusta, Pionierska, Saperska, Sekcyjna, Ciasna, Syczewskiego, Młoda, Zacisze.
od 1400
23.01 Sobota
Wschodnia, Chełmońskiego, Leńskiego, Chętnika, Zana, Szymanowskiego.
od 1300
24.01 Niedziela
Trawiasta – bloki: 10, 16, 16A.
od 1300
25.01IPoniedziałek
Lelewela, Jęczmienna, Radosna, Domeyki, Hubala,  Kłosowa.
od 1400
26.01 Wtorek
Nadbużańska, Niemeńska, Bystrzycka, Wiślana, Diamentowa, Królika.
od 1400
27.01 Środa
Biebrzańska, Prypecka, Notecka, Odrzańska,  Czarnej Hańczy, Berezyńska, Wilejki.
od 1400
28.01 Czwartek
Modra, Wiklinowa,  Baśniowa, Skalna, Janosika, Boruty.
od 1400
29.01 Piątek
Bagienna, Szmaragdowa, Czerwonego Kapturka, Hanki, Cypiska, Rumcajsa.
od 1400
 
ks. Mikołaj Kalina - tel. 508551316
 
Data
Ulica
Godzina
20.01 Środa
Glogera, Brodowicza, Gogola, Wańkowicza.
od 1400
21.01 Czwartek
Antoniewicza, Ustronna.
od 1430
22.01 Piątek
Sąsiedzka, Pułkowa – domy i bloki: 1, 3, 3a. 
od 1430
23.01 Sobota
Jaracza, Siewna, Pułkowa bloki: 5, 5a, 7, 7a, 9.
od 1300
24.01 Niedziela
42 Pułku Piechoty.
od 1300
25.01 Poniedziałek
Odległa, Środkowa, Krańcowa, Żołnierska, Gradowa, Jesienna, Kątowa, Sandomierska, Sadowa.
od 1400
26.01 Wtorek
Robotnicza, Bacewicz, Chłopska, Bagnowska, Makowa, Żwirowa, Tarasowa. 
od 1400
27.01 Środa
Pola, Struga, Skargi, Żmichowskiej, Leca, Wyki, Norwida.
od 1400
28.01 Czwartek
Boya Żeleńskiego, Komunalna, Rodzinna, Żniwna, Warzywna, Ludowa, Sowlany: Św.Marka, Miodowa.
od 1400
 
ks. Jerzy Czurak - tel. 504045829
 
Data
Ulica
Godzina
20.01 Środa
Skarżyńskiego, Nowodworce: Działkowa, Supraślska, Sadzawki, Zaciszna.
od 1500
21.01 Czwartek
Makuszyńskiego, Puchalskiego.
od 1400
22.01 Piątek
Zapolskiej, Węgierki, Armii Ludowej.
od 1400
23.01 Sobota
Aliny, Kirkora, Kordiana, Kasprzaka, Krzyżowa, Łącznikowa.
od 1300
24.01 Niedziela
Brzechwy, Puszkina, Karłowicza.
od 1300
25.01 Poniedziałek
Goszczyńskiego, Wybickiego, Staffa, Raginisa, Ziołowa, Zgoda.
od 1400
26.01 Wtorek
Sucharskiego, Ściegiennego, Drzymały, Św. Józefa.
od 1400
27.01 Środa
Prądzyńskiego, Brzostowskiego.
od 1400
28.01 Czwartek
Rolna, Pieczurki, Poniatowskiego, Włościańska, Ziemska.
od 1400
 
ks. Jarosław Pagór – tel. 602 583 222
 
Data
Ulica
Godzina
21.01 Czwartek
Kluka, Marcinkiewicza, Mościckiego, Białkowskiego, Torańskiej, Prus.
od 1400
22.01 Piątek
Chabrowa, Harnasiów, Wieniawskiego, Obrońców Westerplatte, Korczaka.
od 1400
 
23.01 Sobota
Matejki, Wyspiańskiego, Bogusławskiego.
od 1200
24.01 Niedziela
Kolbego, Cicha, Grota Roweckiego, Obłoków, Skrzatów.
od 1300
25.01 Poniedziałek
Krasnoludków, Jaroszówka, Żyzna, Żyzna bloki 18 i 20.
od 1400
26.01 Wtorek
Trawiasta domy, Trawiasta bloki: 6, 8, 12.
od 1400
27.01 Środa
Stepowa, Przytulna, Wymarzona, Gościnna, Familijna, Rycerska.
od 1400
28.01 Czwartek
Dożynkowa, Wiankowa, Lazurowa, Róży Wiatrów, Dyngusowa, Gwiazdkowa, Jutrzenki, Agatki, Jacka, Bursztynowa.
od 1400
29.01 Piątek
Moniuszki, Paska, Baczyńskiego, Kantora.
od 1400
 
serwisy internetowe strony internetowe